Ми ДАБЛ ЧИЗ 🍕 – доставка піци з Харкова.
Щодня ми працюємо під загрозою обстрілу, щоб доставити їжу в бомбосховища для дітей, жінок і всіх людей, хто знаходиться в укриттях від російських бомб.

Про нас

Піца – ідеальна страва у всьому світі! Справжня італійська піца за класичним рецептом готується на тонкому тісті, з соковитою начинкою, розплавленою моцарелою та ароматним соусом з томатів Пілаті.

Наша піца – це втілення смаку до життя та неймовірно смачна та здорова їжа. Ми використовуємо виключно натуральні, свіжі та якісні продукти. Наша піца випікається в печі на шамотному камені і готується, як то кажуть “під ножа”. За цим ви можете спостерігати прямо на місці, тому що у нас відкрита кухня. Ми маємо великий асортимент піци на будь-який смак!

І навіть для гурманів у нас дещо є – сирний борт. У борт закладається сир Філадельфія, що робить його надзвичайно соковитим та смачним! Ще ми можемо запропонувати вам Стромболі – такий вид закритої піци, яку ви ніде не куштували. Назва цієї піци походить від одного маленького вулканічного острова поряд з о. Сицилія. Чому ж ця піца викликає асоціації з вулканом? Справа в тому, що перед випічкою в тісті робляться надрізи, через що при температурному впливі з отворів «вивергається» соус і, подібно до «вогнедишної лави», стікає по стінках рулету. Як це апетитно, ефектно і дуже смачно! Так що без зайвих слів пропонуємо вам спробувати наше стромболі!

Для тих, хто любить їжу додому, ми маємо і доставку, ми готові привезти вам піцу в будь-яку частину міста Харкова.
Якщо ви любите піцу так само, як і ми, то ми готові приготувати її для вас!

У нас можна зробити замовлення та замовити доставку за номерами: 0980524966; 0506142411.

Strong Testimonials form submission spinner.

Обязательное поле

Какое ваше полное имя?
Какой ваш адрес электронной почты?
Что вы о нас думаете?
rating fields
Дни
Часы
Минуты
Секунды

Акция действует с 28 октября по 4 ноября

Купить сейчас